O nas
Gościnność i wino

Provincja to miejsce powstałe z połączenia pasji do wina z oryginalnym zabytkowym obiektem w sercu olsztyńskiej starówki. W cieniu katedry św. Jakuba na miłośników przygody z winem czeka niezwykła możliwość.

Oryginalna selekcja unikalnych win, kilkadziesiąt etykiet dostępnych na kieliszki dzięki systemom Wineplease i Coravin, wybór przekąsek i tapasów, degustacje wina z autorskich winnic oraz asysta profesjonalnych somelierów. W ten sposób lampka po lampce zapraszamy na wyprawę po regionach, winnicach, szczepach, smakach i aromatach.

Provincja to także zespół komfortowych, nowocześnie urządzonych apartamentów.

O nas

Rezerwacje
Wybierz jeden z siedmiu apartamentów

Dysponujemy siedmioma nowoczesnymi, klimatyzowanymi apartamentami o różnej wielkości. Wszystkie wyposażone w wentylację mechaniczną, łazienki, płaskie telewizory oraz bezpłatne Wi-Fi.

Rezerwacje

Winebar
Delektuj się miejscem

Oryginalna selekcja win i przeszło czterdzieści etykiet dostępnych na kieliszki dzięki systemom Wineplease i Coravin. Ponadto wybór przekąsek i tapasów, degustacje wina z autorskich winnic oraz asysta profesjonalnych somelierów. W ten sposób lampka po lampce zapraszamy na wyprawę po regionach, winnicach, szczepach, smakach i aromatach.

Winebar Menu Karta win Degustacje Spotkania z winem

Kameralne miejsce
Zapraszamy do naszego kameralnego winebaru, gdzie dla naszych gości przygotowaliśmy kilkanaście stolików wewnątrz, zadaszone miejsca na zewnątrz, a także naszą wypełnioną winem piwniczkę.
Ponad 200 dostępnych etykiet
Provincja to nie tylko winebar, ale również sklep z winem. W naszej ofercie posiadamy ponad 200 etykiet z różnych regionów globu.
Degustacje
Co miesiąc przygotowujemy specjalną selekcję win, która dostępna jest w setach degustacyjnych. Kliknij i sprawdź co proponujemy obecnie!
Spotkania z somelierami
Zapraszamy na spotkania z somelierami, którzy wprowadzą w tajniki winiarstwa, smaków i aromatów.
Spróbuj wina z nalewaka! Białe półwytrawne, czerwone półwytrawne, a także białe w stylu Prosecco.
Ponad 40 win dostępnych na kieliszki. Systemy Wineplease oraz Corawin zapewniają wysoką jakość serwowanych win.
Zapraszamy także do naszego sklepu. Wybór spośród przeszło 200 etykiet.